Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
szukaj 
szukaj w   
Wyszukiwanie zaawansowane
 
Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja o kanałach RSS Wersja mobilna Wersja dla niepełnosprawnych
 

BIP - OPS Mokotów > Menu Przedmiotowe > Rekrutacja ( do 30 stycznia 2008 ) > Wyniki zakończonych konkursów

Wyniki zakończonych konkursów

  Drukuj
 

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko inspektora w Dziale Finansowo-Księgowym do zatrudnienia wybrana została Pani Pilarska Izabela.

Uzasadnienie:

Pani Pilarska Izaela spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej udzieliła wyczerpujących odpowiedzi wykazując się wymaganą wiedzą potrzebną do pracy na ww. stanowisku. Jest osobą komunikatywną i odpowiedzialną co daje gwarancję na rzetelne i prawidłowe wykonywanie obowiązków.


W związku z ogłoszeniem z dnia 03.01.2008 r. o naborze kandydatów na wolne stanowiska pracy Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęła 1 oferta spełniająca wymogi foralne.

Do następnego etapu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko : Inspektor w Dziale Finansowo-Księgowym zakwalifikowała się

1. Izabela Pilarska - Sękowin Nowy.


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko referenta w Dziale świadczeń rodzinnych do zatrudnienia wybrana została Pani Witan Ewa.

Uzasadnienie:

Pani Ewa Witan spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej udzieliła wyczerpujących odpowiedzi wykazując się wymaganą wiedzą potrzebną do pracy na ww. stanowisku. Pani Witan zostałą najwyżej oceniona przez Komisję w procesie rekrutacji.


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko referenta w Dziale świadczeń Filia II do zatrudnienia wybrana została Pani Freyberg Elżbieta.

Uzasadnienie:

Po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej stwierdzono, że Pani Elżbieta Freyberg spełnia kryteria wymagane do zatrudnienia i posiada umiejętności przydatne do pracy na tym stanowisku. W czasie rozmowy kwlifikacyjnej zaprezentowała się jako najlepsza kandydatka na stanowisko referenta.


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko referenta w Dziale świadczeń Filia I do zatrudnienia wybrana została Pani Ruszkiewicz Ewelina.

Uzasadnienie:

Pani Ewelina Ruszkiewicz spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej udzieliła wyczerpujących odpowiedzi wykazując się wymaganą wiedzą potrzebną do pracy na ww. stanowisku. Jest osobą komunikatywną i odpowiedzialną co daje gwarancję na rzetelne i prawidłowe wykonywanie obowiązków.


W związku z ogłoszeniem z dnia 04.07.2007 r. o naborze kandydatów na wolne stanowiska pracy Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęło 11 ofert . Wszystkie spełniają wymogi formalne.

Do następnego etapu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko : Referent w Dziale świadczeń Filia I zakwalifikowały się następujące osoby:

 1. Elżbieta Freyberg - Warszawa
 2. Bożenna Hetmanek - Warszawa
 3. Danuta Kosztowniak - Łagów
 4. Katarzyna Mleczko - Warszawa
 5. Wiktoria Mouba - Warszawa
 6. Ewelina Ruszkiewicz - Grodzisk Mazowiecki
 7. Agnieszka Salamonowicz - Białystok
 8. Maciej Twardowski - Warszawa
 9. Marcin Wiktorski - Warszawa
 10. Monika Wojciechowska - Halinów
 11. Anna Zaniewska - Sokółka

W związku z ogłoszeniem z dnia 04.07.2007 r. o naborze kandydatów na wolne stanowiska pracy Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęło 12 ofert w tym 11 spełniających wymogi formalne.

Do następnego etapu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko : Referent w Dziale świadczeń Filia II zakwalifikowały się następujące osoby:

 1. Elżbieta Freyberg - Warszawa
 2. Bożenna Hetmanek - Warszawa
 3. Danuta Kosztowniak - Łagów
 4. Katarzyna Mleczko - Warszawa
 5. Wiktoria Mouba - Warszawa
 6. Ewelina Ruszkiewicz - Grodzisk Mazowiecki
 7. Agnieszka Salamonowicz - Białystok
 8. Maciej Twardowski - Warszawa
 9. Marcin Wiktorski - Warszawa
 10. Monika Wojciechowska - Halinów
 11. Anna Zaniewska - Sokółka

W związku z ogłoszeniem z dnia 04.07.2007 r. o naborze kandydatów na wolne stanowiska pracy Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęło 13 ofert . Wszystkie spełniają wymogi formalne

Do następnego etapu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko : Referent w Dziale świadczeń rodzinnych zakwalifikowały się następujące osoby:

 1. Agnieszka Biłant - Warszawa
 2. Anna Borowska - Białystok
 3. Jolanta Figurska - Warszawa
 4. Elżbieta Freyberg - Warszawa
 5. Kamil Kałuski - Warszawa
 6. Katarzyna Mleczko - Warszawa
 7. Wiktoria Mouba - Warszawa
 8. Ewelina Ruszkiewicz - Grodzisk Mazowiecki
 9. Elżbieta Weryńska - Warszawa
 10. Marcin Wiktorski - Warszawa
 11. Ewa Witan - Warszawa
 12. Monika Wojciechowska - Halinów
 13. Anna Zaniewska - Sokółka

W związku z ogłoszeniem z dnia 01.02.2007 r. o naborze kandydatów na wolne stanowiska pracy Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęły 3 oferty w tym 1 spełniająca wymogi formalne.

Do następnego etapu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko : St. referent ds. zamówień publicznych w Dziale Administracyjnym zakwalifikowała się:

 • Pani Irmina Weremko - Warszawa


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko st. referenta ds. zamówień publicznych w Dziale Administracyjnym do zatrudnienia wybrana została Pani Irmina Weremko.

Uzasadnienie

Pani Irmina Weremko spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej udzieliła wyczerpujących odpowiedzi wykazując się wymaganą wiedzą potrzebną do pracy na ww. stanowisku. Jest osobą komunikatywną i odpowiedzialną co daje gwarancję na rzetelnie i prawidłowe wykonywanie obowiązków.


W związku z ogłoszeniem z dnia 02.02.2007 r. o naborze kandydatów na wolne stanowiska pracy Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęło 6 ofert. Wszystkie spełniają wymogi formalne.

Do następnego etapu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko : Referent w Dzielnicowym Środowiskowym Domu Samopomocy – ½ etatu zakwalifikowały się:

 1. Joanna Cierniewska - Warszawa
 2. Malwina Jóźwik – Sochaczew
 3. Katarzyna Kowalska – Warszawa
 4. Lidia Pietrasik – Warszawa
 5. Anna Staszewska – Piaseczno
 6. Irmina Weremko - Warszawa


Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko referenta w Dzielnicowym Środowiskowym Domu Samopomocy – ½ etatu do zatrudnienia wybrana została Pani Lidia Pietrasik.

Uzasadnienie

Po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej stwierdzono, że Pani Lidia Pietrasik spełnia kryteria wymagane do zatrudnienia i posiada umiejętności przydatne do pracy na tym stanowisku. W czasie rozmowy kwalifikacyjnej zaprezentowała się jako najlepsza kandydatka na stanowisko referenta.

 
 
Wprowadził Mróz Andrzej 09-10-2007
Aktualizujący Mróz Andrzej 22-02-2008
Zatwierdzający Wąsik Ewa 22-02-2008
Publikujący Rysiewska-Dąbkowska Faustyna (Gabinet Prezydenta (GP)) 22-02-2008
Liczba odwiedzin: 5533
Rejestr zmian